Partnerská sekce

Naše odborná skupina vedená senior specialistou v oblasti povrchových úprav dřeva, společně s marketingovou podporou našeho prodejního centra je připravena podílet se na vašich regionálních obchodních aktivitách.

Budeme rádi za každý dotaz týkající se obchodní spolupráce, který nám zavoláte na tel. č. +420 602 729 505 nebo zašlete na e-mail info@astracolor.cz

Prodejní stojan Hyperticus BIO

TRIOCROM - vzorkovnice odstínů, prodejní stojan a tónovací stanice

TRIOCROM

Zařízení typu 3 v jednom je určeno k prodejní podpoře vnitřních i venkovních olejů a vosků na dřevo HYPERTICUS BIO. Na malé prodejní ploše umožňuje velmi snadnou přípravu 21 přírodních odstínů, které jsou zákazníkovi předkládány na čelní, pohledové ploše stojanu. V kombinaci s HB patinovací bělobou lze celkovou paletu rozšířit o dalších 12 vintage tónů.

V zadní, obslužné části stojanu jsou na konzoli upevněny tři tónovací válce. Ačkoliv je zařízení vyvinuto tak, aby rozměry odpovídalo požadavku snadného tónování obalů, ve kterých jsou distribuovány oleje a vosky na dřevo Hyperticus Bio, je možné provádět i tónování olejových nátěrů dle vlastního výběru.

Tónovací pasty NANOCOLOR jsou plně kompatibilní s běžnými bezvodými oleji a vosky na dřevo, ať už na přírodní, nebo syntetické bázi. Jsou světlostálé a poskytují velmi účinnou ochranu proti UV záření.

TRIOCROM - vzorkovnice

TRIOCROM - tónovací stanice