Olej na dřevěné šindele

Technologické zařazení: 
Venkovní nátěr dřeva
Základní charakteristika: 

Vhodný pro venkovní nátěry dřevěných střešních krytin. Obsahuje UV absorpční přísady, chránící dřevo proti slunečnímu záření.

Způsob aplikace: 
štětec; stříkání
Tónování: 
TRIOCROM & QUATTROCROM
Přednosti: 
• vysoká odstínová stálost a konstrukční ochrana dřevěných střešních krytin • obsahuje přírodní přípravky bránící rozvoji dřevokazných mikroorganismů
Minimální doporučená spotřeba: 
1 lt / 8 m2 / vrstva, doporučený počet vrstev: 1
Balení: 
20 lt

Zpracovatelskými vlastnostmi, trvanlivostí povrchové úpravy a také díky přírodnímu původu i svou nezávadností k životnímu prostředí odpovídá Olej na dřevěné šindele požadavku dlouhodobé ochrany dřevěných šindelů proti účinkům povětrnosti. Obsahuje UV absorpční pigmenty ochraňující povrch dřeva proti slunečním paprskům. Dřevo je také účinně chráněno proti houbám, plísním a dřevokaznému hmyzu bohatým obsahem přírodních činidel, jejichž biotická účinnost se neoslabuje ani vysokými teplotami, kterým je krytina vystavena v horkých letních dnech; ani srážkovou vlhkostí, protože aktivní složky oleje nejsou z povrchu dřeva prakticky vůbec vyplavovány.

Přípravek je vhodný jako napouštěcí nátěr dřevěných šindelí řezaných i štípaných a také k provádění dodatečných nátěrů šindelových střech po jejich pokládce.

Olej na dřevěné šindele je vhodný i k údržbovým nátěrům šindelových střech po uplynutí 8 až 10-ti let v závislosti na použité dřevině (smrk, jedle, modřín, cedr).

Nejčastější použití: 
Napouštěcí povrchová úprava střešních krytin z loupaného i řezaného šindele.
Varianta Dostupnost Cena bez DPH Cena s DPH Objednat
Olej na dřevěné šindele 20 lt skladem 6 074,00 Kč 7 349,54 Kč