Přírodní oleje a vosky na dřevo Hyperticus BIO

Přírodní původ olejů a vosků na dřevo Hyperticus BIO a také pečlivý výběr těch nejkvalitnějších surovin používaných při jejich výrobě dává záruku prvotřídního výsledku při ochraně a povrchovém zušlechtění dřeva. Pro výrobu většiny přípravků jsou upřednostňovány produkty domácí zemědělské výroby. Celková skladba olejných pryskyřic a vosků používaných při jejich výrobě je však doplněna i o tradiční suroviny pocházející ze zemí dálného východu. Ty příznivě ovlivňují zvláště odolnost, trvanlivost a další užitné vlastnosti povrchové úpravy. K tónování jsou používány pigmenty na bázi kysličníků železných kovů a sazí.

Oblíbené kategorie

Přírodní oleje a vosky na dřevo Hyperticus BIO najdou uplatnění všude tam, kde je dřevo součástí stavby, ať už se jedná o díla moderní architektury, vč. zahradních a parkových staveb, nebo v exteriérech a interiérech dřevěných srubů, roubených chalup a chat. Díky své původní receptuře a široké škále přírodních i historizujících odstínů jsou vhodné i pro ochranu uměleckých předmětů ze dřeva, dřevěných prvků církevní a světské památkově chráněné architektury.

Přírodní oleje na dřevo Hyperticus BIO podporují kresbu dřeva. Nátěry pronikají do hloubky dřeva a účinně jej impregnují. Na upravovaném povrchu se nevytváří povlak, typický pro zpracování silnovrstvých nátěrových hmot, který činí údržbu, v pozdější době, obtížnější.
Olejové nátěry Hyperticus BIO navíc umožní stejnoměrné prostupování vodních par a vysychání dřeva. Dřevo pak tolik nepraská. Vysoká je i jejich schopnost difůze, díky které si dřevo dokáže zachovat všechny své původní vlastnosti a udrží v interiéru příjemné klima. Proti rozkladným mikroorganismům i dřevokaznému hmyzu není dřevo chráněno cizorodými nanočásticemi ani syntetickými biocidy ale pouze látkami přírodního původu.

Přírodní oleje na dřevo Hyperticus BIO se tónují do různých odstínů dle ustálených vzorkovnic. Za určitých podmínek je však možné, na přání zákazníka, namíchat takový odstín, jaký potřebuje pro realizaci svého barevného záměru.

Přírodní oleje a vosky na dřevo Hyperticus BIO jsou mimořádně vydatné, jednoduše se aplikují a snadná je i jejich údržba. Protože nepraskají, neodlupují se ani neodprýskávají, umožňují snadnou renovaci bez náročného broušení.

Výhody našich produktů

  • Ekologicky šetrné produkty
  • Dlouhodobá ochrana povrchu
  • Široká paleta odstínů

Jste naším obchodním partnerem? Pokračujte dále >>